Unikatowe działki budowlane na sprzedaż z basenem, 600 m do morza, w otoczeniu lasu

Enklawa Dziwnówek powstała w miejscu, w którym pierwsze skrzypce gra natura.
Robert Tomaszewski
Prezes SaveInvest
Robert Tomaszewski

To tutaj pachnącym, zielonym lasem dotrzesz na piaszczystą plażę przy morzu i w bliskości zatoki lub
popływasz w podgrzewanym zewnętrznym basenie na terenie osiedla.

Enklawa Dziwnówek to unikalne miejsce, w którym bezpiecznie zamieszkasz, beztrosko wypoczniesz lub poprowadzisz zyskowny biznes.

Pływasz w podgrzewanym basenie, słyszysz szum morza, otacza Cię pachnący las…
Icon

600 m
do morza

Icon

podgrzewany
basen

Icon

bezpośrednio
przy lesie

Icon

8 minut
do plaży

Icon

działki
budowlane

Icon

pierwsza linia zabudowy
od morza

Icon

dojazd drogą
asfaltową

Icon

powierzchnie od
321 m2

Icon

teren
ogrodzony

Icon

blisko atrakcji
turystycznych

Enklawa Dziwnówek

Szumiący Bałtyk, podgrzewany zewnętrzny basen, czyste, nasycone jodem powietrze, plaża, po której możesz spacerować godzinami i gęsty las, który do niej prowadzi

Enklawa Dziwnówek to więcej niż kompleks działek - możesz stać się właścicielem nie tylko gruntu, ale i możliwości, które daje okolica.

Bliskie sąsiedztwo turystycznych atrakcji, do których należy m.in. Zatoka Wrzosowska, Port Jachtowy w Dziwnowie i Marina w Kamieniu Pomorskim gwarantują, że gdy nacieszysz się przyrodą, ciszą i pięknem masz nieograniczone możliwości odnajdywania i oddawania się nowym pasjom. Czy potrafisz wymarzyć sobie miejsce, z którego będzie bliżej do spełnienia Twoich marzeń?

Dowiedz się więcej
Skorzystaj z otwartego i podgrzewanego basenu oraz innych atrakcji, nie ruszając się z osiedla.

Enklawa Dziwnówek pozwoli Ci na iście rajski wypoczynek w ramach kompleksu działek. Wskocz do basenu i popływaj lub rozluźnij się, chłonąc promienie słońca na wygodnych leżakach, trzymając mrożona kawę z bistro ulokowanego w ramach. Twoje dzieci będą bawić się w brodziku ze zjeżdżalnią lub na placu zabaw. Poczuj się na swojej działce jak w ośrodku wypoczynkowym. To wszystko dostępne dla Ciebie na prawie 1500 m2.

Lokalizacja
Dowiedz się, dlaczego ta inwestycja się opłaca
Ceny działek
Dowiedz się, dlaczego ta inwestycja się opłaca
Zarabiaj
Dowiedz się, dlaczego ta inwestycja się opłaca
O firmie
Zaufaj polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem. Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich oferowanych Nieruchomości, które kupuje za własny kapitał.
  • adw
  • adw
  • adw

Jestem zadowolony z obsługi, jaką oferuje firma Saveinvest. Specjaliści bardzo sprawnie, szybko i terminowo zgromadzili wymagane dokumenty i uzyskali dla mojej działki warunki zabudowy. Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie – te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

Sebastian Adasiak
O Enklawie